×


90 266 331 49 49

Gizlik Politikası

GİZLİLİK ve GÜVENLİK KOŞULLARI

 

Genel Şartlar

Şirketimizin en öncelikli amacı sitemizden müşterilerimizin güvenli bir şekilde rezervasyon yapmalarını sağlayabilmektir. Sitemizde paylaştığınız tüm kişisel bilgileriniz , tüm dünyada kabul görmüş SSL teknolojisiyle korunmaktadır.  

Kredi Kartı Güvenliği

Ödeme  esnasında kullanılan kredi kartı bilgileriniz, siteden bağımsız olarak şu anki en güvenli kredi kartı ödeme sistemi olan SSL sistemiyle şifrelenip bankalara ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için bankalar haricinde ne bizim ne de üçüncü kişiler tarafından hiçbir şekilde görüntülenemez, saklanamaz ve depolanamaz.

 

Kişisel Bilgi Güvenliği

Rezervasyon için zorunlu olan ad-soyad, pasaport no, doğum tarihi, milliyet ve iletişim bilgilerinizi sadece  kimlik doğrulama ve kayıt oluşturulması, rezervasyon ve satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve bazı istatistiklerin yapılması amacı ile kullanılacaktır ve iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunacaktır. SSL'den faydalanabilmek için tarayıcınızın SSL'i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır. Bu verilerin güvenliği ve 3. Şahıslara aktarılmaması için şirketimiz gerekli donanımlarla elinden gelen gayreti gösterecektir.